Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2014. 09. 03. 16:19
Ismét Nyitott Tornatermek várják a fehérváriakat - újra lesz értorna
 Újraindult szeptembertől a díjmentesen igénybe vehető Nyitott Tornatermek programsorozat Székesfehérváron. Az egészségükért aktívan tevő, mozogni vágyó résztvevőket 19 helyszínen 22 féle sportolási lehetőséggel várják. Heti egy alkalommal, szerdánként 16.00 és 16.45 óra között speciális foglalkozást, értornát tartanak a Deák Ferenc Vendéglátóipari Szakképző Iskola tornatermében, ahol a mai volt az első foglalkozá.
A Nyitott Tornatermek részletes programja a cikkben!
Sport hírek  -  2014. 09. 03. 13:39
Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna: jégkorong és jótékonyság

Az Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna kapcsán tartottak tájékoztatót a Fehérvár AV19 vezetői. Szombaton és vasárnap a Miskolc, a Ljubljana és a Graz vendégeskedik a fehérvári csarnokban, a Volán a Jegesmedvék ellen kezd szombaton 19 órakor. A helyosztók vasárnap 15 és 18 órakor kezdődnek.
Sport hírek  -  2014. 09. 03. 12:27
Debrecenben is jól szerepeltek az ARAK-atléták
A Magyar Atlétikai Szövetség új verseny- sorozatának, a szuper liga kupának a döntőjére került sor Debrecenben. A döntőre az év során több versenyen szerzett helyezésekkel lehetett kvalifikálni. Az ARAK versenyzői közül ez többeknek sikerült és a döntőben sem vallottak szégyent a legjobb fehérváriak.
Sport hírek  -  2014. 09. 02. 20:13
Ötödik lett a világbajnokságon a Demeter-Harangozó duó
Ötödik helyen végzett a férfiak váltó- versenyében a varsói öttusa világ- bajnokságon a Demeter Gergely, Harangozó Bence duó. A Volán Fehérvár két versenyzője jól kezdett vívásban, majd közepes úszás után a hetedik helyről várta a folytatást. A lovaspályát egy verőhibával teljesítette a magyar váltó, míg a kombinációban is helytálltak, így végül az előkelő ötödik helyet szerezték meg. A világbajnokok a franciák lettek.
Sport hírek  -  2014. 09. 02. 17:57
A Ligakupában sem botlott a Videoton, győztes rajt az Ajka ellen
Megkezdte szereplését a Ligakupában a Videoton. A bajnokságban menetelő fehérváriak a másodosztályú Ajkát fogadták hazai pályán, a csoportban még a Vasas és az Újpest szerepel, az első két helyezett jut tovább a kieséses szakaszba. A Vidi ezúttal is elhibázott egy 11-est, de nem született meglepetés, győztek a piros-kékek.
Videoton - Ajka 4-0 (2-0)
Sport hírek  -  2014. 09. 02. 14:12
Az ARAK bajnoki érmeseit köszöntötték a Városházán
Kötetlen, baráti hangulatú találkozó keretében fogadta a Városházán dr. Cser-Palkovics András polgármester és Mészáros Attila tanácsnok az Alba Regia Atlétikai Klub atlétáit, akik érmet szereztek az augusztusban, a Bregyó Sportcentrumban megrendezett 119. Atlétikai Magyar Bajnokságon. Székesfehérvár vezetője a város nevében köszönetet mondott és gratulált a versenyzőknek, edzőiknek és az ARAK vezetőinek, majd szó esett a közeljövő versenyeiről és feladatairól is.
Sport hírek  -  2014. 09. 02. 09:17
Amerikai invázió Fehérváron - hokisok és kosarasok érkeztek
Előre bejelentett és váratlanul igazolt légiósok is érkeztek a hét elején a fehérvári csapatokhoz. Az Alba Fehérvár kosarasaihoz Lasan Kromah és Cleveland Melvin csatlakozott, mindketten korábban aláírták már szerződésüket. A Fehérvár AV19-nél pedig két hátvéd jelentkezett munkára, a szintén tengerentúlról érkező Kevin Wehrs és Ray Macias - egyelőre mindketten próbaidősek, a hétvégi tornán bemutatkoznak.
Sport hírek  -  2014. 09. 01. 20:23
Elkezdődött az öttusa-vb, Alekszejevék tizedikek lettek
Varsóban a női váltóversennyel kezdődött meg az öttusa-világbajnokság. A magyar színeket, akárcsak a fehérvári Európa-bajnokságon, az Alekszejev Tamara, Réti Kamilla kettős képviselte, de ezúttal nem tudta megismételni nyári teljesítményét. A Bregyóban negyedik lett a magyar váltó, ezúttal tizedik, miután egyik tusában sem remekelt. Kedden a két volános fiatal,Demeter Gergely és Harangozó Bence következik, a férfi váltóban.
Sport hírek  -  2014. 09. 01. 13:27
Fehérvár KC: rajt szerdán, cél a négy közé jutás!
Szerdán a Debrecen ellen kezdi meg szereplését a női kézilabda bajnokságban a Fehérvár KC. A csapat célja idén nem más, mint a legjobb négy közé kerülés, a klub elnöke, Balássi Imre is ezt fogalmazta meg, de a szakmai stáb és a játékosok is ugyanebben bíznak. A célok eléréséhez pedig nagy segítséget nyújthatnak az FKC mögé álló újabb szponzorok is.
Sport hírek  -  2014. 08. 31. 09:02
Zsinórban harmadszor nyerte meg a Régiós Kupát Közép-Dunántúli Regionális Sakkiskola
 Ismét tarolt a Fehérváron működő Közép-Dunántúli Regionális Sakkiskola a 2014-es Régiós Kupán. Az idei Régiós Kupát Balatonlellén rendezték meg. A győzelmet a Közép-Dunántúli Regionális Sakkiskola szerezte meg, minden mérkőzését megnyerve. Eredményükkel is igazolták azt a hírt, hogy jelenleg ebben az iskolában folyik a legkiemelkedőbb munka a régiós iskolák közül. Sikerével az intézmény zsinórban harmadszor lett az ország legjobb sakkiskolája.