Gazdasági Társaságaink

Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Rengeteg érmet nyert a Delfin SE Kecskeméten

A hagyományos Aranyhomok Kupa országos utánpótlás úszóverseny két napján huszonhárom egyesület versenyzői találkoztak Kecskeméten. 1137 rajtot indítottak el hétvégén a hírös városban, ahol remekeltek a fehérvári Delfin SE fiatal úszói. Összesen ötvenkilenc érem került a nyakukba, ezzel a csapatversenyben második helyen végeztek.

Harminchét arany-, tizennégy ezüst- és nyolc bronzérmet szereztek a delfines úszók az Aranyhomok Kupán. A verseny korábban két fordulóban zajlott, idén egymást követő két napon bonyolították le a teljes programot Kecskeméten. Huszonhárom egyesület indította úszóit, az 1998-as korosztálytól egészen a 2007-es születésűekig.
A legjobban a BÁCSVÍZ-KVSC egyesület szerepelt, mögötte a Delfin végzett az említett terméssel. Harmadik az ország eegyik legnagyobb klubja, a Budapesti Honvéd lett. A fehérvriak közül többen is három vagy több aranyérmet nyertek, így Varró Levente, Juhász Milán, Leitner Zsófia, Ács Barbara, Kotnyek Bettina, Bóna Benedek, Fekete Ferenc, Kasó Bence, Szabó-KIs Zétény, Sógorka Dávid. Örömteli, hogy több váltóban is bebuizonyosodott, sok tehetség úszik a Delfin színeiben.