Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2016. 04. 15. 20:31  -  Kaiser Tamás
Egy félidőn keresztül méltó ellenfele volt a Fehérvár a Győrnek

Nem vallott szégyent a Fehérvár KC a Győr elleni bajnoki negyeddöntő visszavágóján. Az FKC harminc percen keresztül tartotta a lépést a kétszeres Bajnokok Ligája győztessel, a második félidőben ellépett az ETO és végül kilenc góllal győzött.

Felszabadultan kezdte a Győr elleni bajnoki negyeddöntő visszavágóját a Fehérvár KC. Olyannyira, hogy negyedórányi játék után 9-9 volt az állás. Néhány perccel később pedig Tilinger volt eredményes emberhátrányból, ekkor 12-12-t mutatott az eredményjelző. Öt perccel a félidő vége előtt kisebb hullámvölgybe került a Fehérvár, a Győr pedig háromgólosra növelte előnyét, de az utolsó szó Herr Anitáé volt a játékrészben, így csak kettővel ment a szünetben az ETO.

A második félidő elején pár percig még ott maradt ellenfele nyakán az FKC. A Győr azonban Alstad és Groot vezetésével folyamatosan lépett el. De maradt tartás a meccs hajrájára a hazaiakban, és ezúttal nem engedték tízen túlra Amorinékat. Pedig Deli Rita ezúttal is lehetőséget adott több fiatalnak, Hudra Enikő például a Békéscsaba után az ETO kapuját is bevette. A Győr végül 34-25-re győzött, és kettős győzelemmel jutott a legjobb négy közé.

Fehérvár KC – Győr 25-34 (15-17)
Fehérvár: Sipeki, Herr O., - Májer 1, Rideg, Tanabe 2, Csáki 4, Hudra 1, Tilinger 2, Utasi, Gjorgjijevska 3, Hajduch 1, Ishitate 1, Herr A. 3, Mayer 5, Kazai 2.