Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2015. 07. 20. 09:48
Újabb légiós a Volánnál: Aaron Brocklehurst is Fehérváron folytatja
Ezúttal a hátsó alakzatba igazolt játékos az EBEL szeptemberi rajtjára készülő Fehérvár AV 19. A 30 éves kanadai hátvéd, Aaron Brocklehurst korábban játszott az NCAA-ban, az ECHL-ben, illetve az AHL-ben is. Ezután két évet húzott lenn a finn, majd hármat a német bajnokságban. Fehérvárra a DEL-ből, az ERC Ingolstadtból érkezik a ponterős, jól passzoló hírében álló Brocklehurst.
Sport hírek  -  2015. 07. 19. 21:58
A pokolból a mennybe: Magyarország feljutott az A-divízióba
Elképesztő mélységből jött vissza a magyar válogatott a fehérvári U20-as, B-divíziós Európa-bajnokság bronzmeccsén. Montenegró szinte végig vezetett a feljutásról döntő összecsapáson, a hajrát azonban a Perl Zoltán vezette magyar csapat bírta jobban, és győzött is, ezzel pedig feljutott az A-divízióba.
Magyarország – Montenegró 68-66 (15-23, 14-21, 18-16, 21-6)
Sport hírek  -  2015. 07. 18. 22:29
Kispesti vereséggel kezdte a bajnokságot a Videoton
Megkezdődött a labdarúgó bajnokság 2015/16-os idénye, a bajnoki címvédő Videoton számára Kispesten. A gól nélküli első félidőben nem sokat mutatott a Vidi, a másodikban sem játszott pontosan és veszélyesen. Lang Ádám kiállítása után a Honvéd szerzett vezetést és meg is nyerte a meccset, azaz a tavaly tíz fordulón át hibátlan fehérváriak most már a legelső fordulóban kikaptak.
Bp. Honvéd - Videoton 1-0
Sport hírek  -  2015. 07. 18. 19:55
Kikapott az elődöntőben, bronzért játszhat az U20-as válogatott
Finnország ellen játszott elődöntőt a fehérvári B-divíziós U20-as kosárlabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott. A győztes már biztosan feljut az A-csoportba, a vesztes a bornzmeccsen harcolhatja ki ugyanezt - a tét tehát nagy volt a találkozó előtt. A negyedik negyedben dőlt el a meccs az északiak javára, akik döntőt játszhatnak vasárnap, a mieink pedig a harmadik helyért és a  feljutásért. Finnország - Magyarország 69-58
Sport hírek  -  2015. 07. 17. 19:02 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
Finiséhez érkezik a székesfehérvári kosárlabda Eb
 Izgalmakban eddig sem volt hiány az U20-as fiú B-csoportos kosárlabda Európa-bajnokságon, a java azonban még csak most következik. A nagyszabású torna utolsó két napján dől el ugyanis többek között, hogy melyik lesz az a három együttes, amelyik jogot szerez magának az A-divízióba kerülésre. Ezügyben még a magyar válogatott is érdekelt, hiszen Pór Péter alakulata bejutott a legjobb négy közé, és egy győzelemre van a hőn áhított céltól.
Sport hírek  -  2015. 07. 17. 15:16
A Debrecen "mumusa" kerülhet a Vidi útjába a következő körben
Ha a Videoton túljut a The New Sanits elleni második selejtező körös párharcon a Bajnokok Ligájában, a fehérorosz BATE Boriszov vagy az ír Dundalk lesz az ellenfele a következő fordulóban. A BATE kétszer is kiverte a Debrecent az európai kupából az elmúlt években, a Vidinek sem lenne könnyű dolga ellene. Az első meccsen a fehérorosz bajnok hazai pályán 2-1-re nyert az ír ellen.
Sport hírek  -  2015. 07. 17. 09:10
Elődöntős magyarok, Finnország következik
Bár három ponttal kikapott, mégis bejutott a legjobb négy közé a magyar U20-as kosárlabda-válogatott a fehérvári B-divíziós Európa-bajnokságon. A fehéroroszok ellen hatpontos vereség is belefért volna, igaz, senki nem várt ilyen izgalmakat... A négy között Finnország lesz az ellenfél, ha nyer a magyar csapat, döntős, és biztosan feljut az A-divízióba, vereség esetén a bronzmeccset kell ehhez megnyerni.
Sport hírek  -  2015. 07. 16. 08:46
A több poszton bevethető Biljana Bandelier a Fehérvár KC utolsó, nyári igazolása
 Két évre szerződött Fehérvárra a francia Nice együttesétől a kiváló, szerb kézilabdázó, Biljana Bandelier. A 29 éves, mosolygós átlövő két évre igazolt a koronázó városba. A klub vezetői Bandelier szerződtetésekor bejelentették, ezzel az átigazolásokat befejezték, a jobbátlövővel az utolsó elem is a helyére került a kirakós játékban. Bakó Botond vezetőedző variációs lehetőségei nagyban javulnak, a magas átlövő nem csak védekezésben, támadásban is nagy hasznára lesz a csapatnak.
Sport hírek  -  2015. 07. 15. 19:44
Remek győzelem Macedónia ellen, van esély a legjobb négyre
Jó védekezésének, támadásban pedig ismét Perl Zoltán pontjainak köszönheti a magyar válogatott, hogy győzött Macedónia ellen az U20-as kosárlabda Európa-bajnokságon, ezzel pedig őrzi esélyét, hogy bejussona  legjobb négy közé, és az A-divízióba jutásért játszhasson. Csütörtökön a fehéroroszokat is le kell győzni, az a meccs is a Vodafone-sportcentrumban lesz.
Sport hírek  -  2015. 07. 15. 10:42
Csapatban lett bronzérmes Varga Eszter az ifi öttusa Eb-n
Július 11-től 14-ig rendezték meg Prágában az ifjúsági öttusa A Európa-bajnokságot. Az Alba Öttusa SE-ből Palkovics Karolina és Varga Eszter, a Volán Fehérvár Öttusa SC-ből pedig Salga Gergő és Burcsik Barnabás képviselte Székesfehérvárt. A legjobb eredményt Varga Eszter érte el: a dobogó harmadik fokára állhatott a lánycsapat tagjaként.