Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2015. 06. 17. 10:17
Csapat Európa-bajnokságon az ARAK atlétája
A 2015-ös atlétikai csapat Európa-bajnokság 2. ligájában szerepel Magyarország felnőtt válogatottja a hétvégén Bulgáriában. A legerősebb magyar csapat áll rajthoz Ciprus, Dánia, Horvátország, Izland, Szerbia, Szlovénia és a házigazda válogatottjának ellenfeleként. Stara Zagorában a székesfehérvári színeket az idei legjobb hármasugró eredménnyel rendelkező László Dávid képviseli.
Sport hírek  -  2015. 06. 16. 10:29
Újabb kupagyőzelmet aratott a Videoton FC U11-es korosztálya
A hétvégén a horvátországi Eszék melletti Livanába kapott meghívást a Videoton FC Borsányi István vezetett U11-es gárdája, amely horvát és bosnyák csapatokkal mérkőzött meg a 7. Mlenko Jerkovics emléktornán. A 16 együttest felvonultató megmérettetésen a Vidi a Cibalia-Vinkovici csapatával játszott a fináléban, és egy hajrában szerzett góllal győzött, így Székesfehérvárra került a rangos torna trófeája.
Sport hírek  -  2015. 06. 15. 09:48
Fehérvári íjász célzott legpontosabban Szőcsénypusztán
Bedő István, a székesfehérvári Alba Íjász HSE versenyzője bravúros teljesítménnyel szerezte meg az első helyet a szombaton Szőcsénypusztán megrendezett íjászversenyen, tradicionális felnőtt férfi kategóriában. A viadalt - egyben az Alpok-Adria Kupa magyarországi fordulóját - több nemzet, köztük Szlovénia, Ausztria és Olaszország íjászainak részvételével rendezték meg.
Sport hírek  -  2015. 06. 14. 21:38
Kovács 11., Alekszejev 35. helyen végzett Minszkben
Kovács Sarolta (Volán Fehérvár) és Alekszejev Tamara (Alba Öttusa) révén két fehérvári volt érdekelt az öttusa világkupa női döntőjében Minszkben. Mindketten elmaradtak legjobbjuktól, és nem volt esélyük a dobogóért küzdeni. A litván Asadauskaite nyert, és ezzel riói olimpiai kvótát szerzett.
Sport hírek  -  2015. 06. 14. 19:35 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
Székesfehérvár Rallye: a csatát végül ifj. Tóth nyerte Herczig ellen
Hatalmas meccset vívott egymással a Székesfehérvár Rallye második napján a hétszeres bajnok ifj. Tóth János, valamint a bajnokság éllovasa, Herczig Norbert. Utóbbi ugyan megnyerte mind a hét vasárnapi szakaszt, nem tudta ledolgozni hátrányát, de összetettbeli pozícióját így megerősítette, Janika pedig visszatérése után első győzelmét aratta.
Sport hírek  -  2015. 06. 13. 20:15 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz A cikk VIDEÓT tartalmaz
Ifj. Tóth János és Herczig Norbert csatáját hozta a Székesfehérvár Rallye első napja
Az első kör, vagyis három gyorsasági után Turán Frigyes állt az élen a Székesfehérvár Rallye-n, akit azonban nem került el a balszerencse, és második iszkai szakaszon kiesett. Így a végig nagyon jól és koncentráltan versenyző, hétszeres magyar bajnok, ifj. Tóth János várhatja az élről a vasárnapi folytatást.
Sport hírek  -  2015. 06. 13. 20:01
Demeter Bence harmincadik lett a világkupa-döntőn
Nem sikerült jól a Volán Fehérvár öttusázójának a minszki verseny, amelyen már közvetlen olimpiai kvótáét is osztottak, igaz, csak a győztesnek. Demeter Bence a harminchat fős mezőnyben egyik tusában sem mutatta meg valós tudását, így végül csak hat vetélytársát előzte meg.
Sport hírek  -  2015. 06. 13. 08:54
Székesfehérvári bronzérem a röplabda diákolimpián
 Harmadik helyen zárt a Felsővárosi Általános Iskola leány csapata a IV. korcsoportos diákolimpia döntőjében, míg a fiúk negyedik helyezést értek el Debrecenben. Érdekesség, hogy idén a labdajátékokat figyelembe véve egyedül röplabdában volt érdekelt Székesfehérvár az iskolai diákolimpián, ebben a korosztályban.
Sport hírek  -  2015. 06. 12. 21:36 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
A rajtceremóniával elkezdődött a Székesfehérvár Rallye
A hivatalos rajtceremóniával megkezdődött a 2015-ös Székesfehérvár Rallye, a rajtdobogón több, mint negyven autó haladt át. A legtöbben a szombati, murvás pályáktól tartanak, mint mondták, azokat kell túlélni, úgy, hogy ne veszítsenek sok időt. Vasárnap már aszfalton száguld a mezőny.
Székesfehérvár Rallye program, térképek, műsorfüzet

Sport hírek  -  2015. 06. 12. 20:44 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
Évadzáró a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémián
Évzáró rendezvényét tartotta pénteken délután a Vodafone Sportcsarnokban a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia. A rendezvényen értékelték az idei év eredményeit és jutalmakat is átadtak a legeredményesebb csapatoknak. A gyerekek a szünetben sem maradnak majd kosárlabda nélkül, ugyanis több nyári tábor szerveznek számukra.