Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2015. 03. 04. 12:06
Jövő kedden tartják a Mezei Futó Diákolimpia Városi Döntőjét
2015. március 10-én, jövő kedden szervezik meg a 2014/2015 tanévi Székesfehérvár Városi Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Döntőjét. A sportos eseményen II., III. és IV. korcsoportos lányok, illetve fiúk mérhetik össze tudásukat egyéni, továbbá csapatversenyben is. A Mezei Futás Diákolimpia Városi Döntőjét a Tóvárosi réten kijelölt útvonalon tartják meg.
Sport hírek  -  2015. 03. 04. 09:29
Szabó Dániel és az ARAK újabb remeklése
A múlt heti felnőtt magyar bajnokságon jól szereplő ARAK-os fiatalok ezúttal a saját korosztályuk, az ifjúsági és junior országos bajnokságon csillogtatták tehetségüket. Az évek óta leggyorsabb Szabó Dániel ezúttal sem talált legyőzőre. A fehérvári sprinter az egyéni csúcsát tovább javítva, kiemelkedő 6,82-es időeredménnyel ért a 60 méteres síkfutásban a célba. Az egykörös, 200 méteres távon is esélyeshez méltóan nyert Varga Tamás tanítványa.
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 21:50
Hosszabbításban nyert a Volán, és a Capitals ellen kezd a play-offban
Villachban zárta a középszakaszt a Fehérvár AV19. A forduló előtt még volt matematikai esély, hogy harmadik helyen végezzen a Volán, ehhez neki győznie, a Znojmónak kikapnia kellett volna. A csehek azonban nyertek Salzburgban, így a Fehérvár győzelmével, amely hosszabbításban született, negyedik lett. A forduló után eldőlt, hogy a Vienna Capitals lesz az ellenfél a rájátszás első körében.
Villach - Fehérvár 0-1
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 16:32
Olimpiai bajnok vendégek a Suilpóló rendezvényén
Mozgalmas napok vannak a Fehérvár Póló SE mögött. Hétvégén az országos bajnokságban három korosztályban is nyertek a fehérváriak a Honvéd ellen, kedden pedig a Sulipóló keretében újabb gyerekek ismerkedhettek meg a vízilabda szépségeivel. Ráadásul Szívós István és Kiss Gergely személyében olimpiai bajnokok érkeztek megnézni a fehérvári utánpótlást.
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 10:53
Tollas-versenyt szervez a Pelikán Diáksport Egyesület
 A Seregélyesi Pelikán Diáksport Egyesület amatőr tollaslabda-versenyt hirdet március 14-én, szombatra. A Seregélyesi Általános Iskola tornacsarnokában szervezett eseményen célja a versenyzési, és kikapcsolódási lehetőség biztosítása, a különböző korú tollaslabdát kedvelők számára.
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 10:20
Szurkolói információk a Pécs elleni szerdai Magyar Kupa negyeddöntőre
 A Magyar Kupa negyed- döntőjének első mérkőzését hazai környezetben, Székes- fehérváron játssza le a Videoton FC a PMFC-Matias ellen, március 4-én, szerdán este. A Sóstói Stadion kapui 17 órakor nyitnak szerdán, a találkozó pedig 18 órakor kezdődik, a bérletek érvényesek lesznek. A jegyek a bajnoki jegyárakhoz képest fél áron kaphatók az összecsapásra.
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 09:31
Szombaton Székesfehérváron rendezik az OptiVita Ultrafutó Kupa első fordulóját
Az Ironteam Szabadidő és Tömegsport Egyesület 2013-ban indította útjára az OptiVita Ultrafutó Kupát. Az egész országot átívelő versenysorozat célja kettős volt: egyrészt egy teljes évet átölelő versenyzési lehetőséget kívánt biztosítani az ultrafutóknak, másrészt a rövidebb időtávok egyidejű indításával lehetőséget biztosított azoknak is, akik még csak kacsingatnak az ultrafutás felé, vagy egyszerűen csak szeretnek futni.
Sport hírek  -  2015. 03. 03. 07:14
Az olimpiai bajnok Kiss Gergő élménybeszámolót tart a Tóvárosiban
 A Fehérvár Póló SE szervezésében a keddi edzések helyett Kiss Gergő háromszoros Olimpiai bajnok vízilabdázó tart élmény- beszámolót a Tóvárosi Általános Iskolában. Az előadást követően a nemrég megjelent önéletrajzi könyvét dedikálja Kiss Gergő. A program kedden délután 15.30-kor egy rövidfilm levetítésével indul, melyre sok szeretettel várnak mindenkit a szervezők.
Sport hírek  -  2015. 03. 02. 12:37
Megjelent a Sport Alap 2015 évi pályázati kiírása - március 12-ig várják a pályázatokat
 Székes- fehérvár Megyei Jogú Város Önkormány- zata pályázatot hirdet utánpótlás nevelést végző székesfehérvári székhelyű, telephelyű sportszervezetek idei évi működése támogatására. A pályázatokat a Polgármesteri Hivatal Civil, Ifjúsági és Sportirodájára kell benyújtani 2015. március 12-ig, csütörtök 16 óráig.
Sport hírek  -  2015. 03. 02. 09:23
Fordítottak és nyertek a Köfém tekései a Salgótarján ellen
Az első osztályú bajnokság 17. fordulójában hazai pályán gurítottak a Köfém SC férfi tekézői. A Salgótarján volt az ellenfél, és az első két pár után vezetett is, de a folytatásban jobb volt a Köfém. Budai Ádám és Gelencsér Attila zárta le a meccset, összességében több mint 150 fával többet teljesített a hazai csapat.