Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2015. 02. 10. 17:48
Brandon Wood távozik az Alba Fehérvártól
Nagy reményekkel várták a fehérvári kosárlabda-szurkolók a két évvel ezelőtti bajnokcsapat egyik legjobb játékosának visszatérését ősszel. Brandon Wood azonban ebben a szezonban nem tudta felidézni akkori önmagát, sérüléssel is küzdve elmaradt a várakozásoktól. Közös megegyezéssel bontja fel szerődését a TLI-Alba Fehérvárnál. Lehet, hogy igazol helyére légióst a klub.
Sport hírek  -  2015. 02. 10. 15:10
Megszületett Vörös Zsuzsa kisfia
Édesanya lett Athén olimpiai bajnok öttusázója, Vörös Zsuzsanna. A Volán Fehérvár szakosztály-igazgatója kisfiúnak adott életet hétfő délelőtt. "Áronka egészséges, mindketten jól vagyunk! A kisfiam 56 centiméterrel, 3780 grammal érkezett meg február 9-én" - mondta a mob.hu-nak a magyar öttusasport egyetlen ötkarikás aranyérmes hölgyversenyzője.
Sport hírek  -  2015. 02. 10. 07:04
Fehérvári szinkronkoris sikerek a Miskolci Országos Bajnokságon
 Az elmúlt hétvégén rendezték Miskolcon az Országos Szinkronkorcsolya Bajnokságot, ahol a Székesfehérvári Szinkronkorcsolya Szakosztály lányai négy kategóriában indultak, és szép eredményekkel tértek haza. Az idei szezonban még két nagy nemzetközi megmérettetés vár csapatokra. Február végén Svájcban, márciusban pedig Budapesten rendeznek rangos nemzetközi versenyt.
Sport hírek  -  2015. 02. 09. 13:44
Bajnoki címekkel és érmekkel gazdagodtak az ARAK atlétái
Atlétikában az év első fedett pályás országos bajnoksága a 13 és a 14-15 éveseké. Az ARAK atlétái a jól sikerült felkészülési versenyeket követően az OB-n sikerült érmekre váltani az esélyeket. Legjobban Mátó Sárának sikerült, hiszen amiben indult érmet nyert.
Sport hírek  -  2015. 02. 09. 09:25
A dél-koreai bajnokság ezüstérmesétől szenvedett vereséget a Videoton FC
 Vasárnap délután lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Videoton FC a második spanyolországi edzőtáborban. Joan Carrillo együttese a dél-koreai Szuvon Samsung Bluewings ellen lépett pályára Marbellán. A dél-koreai bajnokság ezüstérmese már az első félidőben is jelentős előnyre tett szert, hiszen 3-0-s Vidi hátránnyal fordulhattak a csapatok. A Videoton FC szépítő találatát Juhász Roland szerezte.
Sport hírek  -  2015. 02. 08. 20:13
Három negyed alatt lerendezte a Szegedet az Alba
A vele azonos mérleggel álló Szegedet fogadta a TLI-Alba Fehérvár, és az első perceket leszámítva végig kézben tartotta a mérkőzést. Már szünetig komoly előnybe került a Kromah, Csorvási és Gilchrist ponterős játékára építő Alba, a harmadik negyedben pedig harminc fölött dobva végleg eldöntötte a meccset. Székely Norbert több taktikai variációt is kipróbálhatott, hiszen ezután jönnek a kemény rangadók.
TLI-Alba Fehérvár - Szeged 103-73
Sport hírek  -  2015. 02. 07. 11:49
Dél-koreai, orosz, ukrán ellenfél vár a Vidire
Ismét Spanyol-országban edzőtáborozik a Videoton, a csapat egyhetes itthon tartózkodás után tért vissza délre. A második felkészülési ciklusban erős ellenfelekkel szemben alakíthatja tovább a piros-kékek játékát a szakmai stáb. A dél-koreai bajnokság ezüstérmese, valamint a Lokomotiv Moszkva és a Dinamo Kijev játszik a Vidivel, és lesz egy negyedik meccs is. Vasárnap játszanak először Juhászék.
Sport hírek  -  2015. 02. 06. 14:28
Már kapható a 2015-ös tavaszi bérlet a Videoton FC mérkőzéseire
 Már megvásárolható 2015-ös tavaszi bérlet a Videoton FC mérkőzéseire – adott tájékoztatást a klub hivatalos honlapja. A tavaszi meccsekre az eddigieknél is kedvezőbb áron lehet belépőt váltani. A fedett MOL-tribünre akár 2750 forintért, az I-J szektorokba pedig már 1250 forintért juthatnak hozzá szurkolók a kedvezményes bérlethez, míg gyermekbérletet mindössze 500 forintért vásárolhat, klubkártya kiváltása nélkül is.
Sport hírek  -  2015. 02. 06. 13:01
Bakó Botond: A lányok mindent megpróbáltak
 Bakó Botondban volt némi elégedetlenség a Győri Audi ETO-val szemben elveszített mérkőzés után. Természetesen nem a Bajnokok Ligája győztesétől elszenvedett vereség ténye, hanem a hajrában kialakult különbség miatt. A meccs első és utolsó nyolc-tíz percében vétett technikai hibák sorozata vezetett ahhoz, hogy az amúgy vállalható nyolcgólos különbség nem lett még kisebb.
Sport hírek  -  2015. 02. 05. 13:29
Cél a legjobb négy, Pallinnel szerződést hosszabbítottak
A Fehérvár AV19 a hatodik helyen zárt az alapszakasz végén, amivel már biztosan bejutott az EBEL rájátszásába. A klub tájékoztatóján edző, játékos, klubvezető, és Fehérvár polgármestere is elégedetten értékelt - Rob Pallin pedig újabb egy évre szóló szerződést írt alá. A középszakasz jövő héten kezdődik, a csapat célja, hogy az első négy helyre kerülve jó helyzetből indulhasson a play-offban.