Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2015. 02. 04. 20:30
Ötven percen át szorongatta a Győrt a Fehérvár
A Fradi után a Győr ellen sem vallott szégyent a Fehérvár KC. Ezúttal a világ jelenlegi legjobb együttese, a Győri Audi ETO KC volt a vendég a Köfém Sportcsarnokban, és Tilingerék a meccs hajrájáig lőtávolon belül voltak, a végére azonban elfáradt az FKC, a Bajnokok Ligája címvédője pedig nyolc góllal győzött.
Fehérvár KC – Győri Audi ETO KC 19-27 (11-14)
Sport hírek  -  2015. 02. 04. 20:04
A második negyedben döntött a MAFC ellen az Alba Fehérvár
Tíz nap szünet után lépett pályára ismét a TLI-Alba Fehérvár, a bajnokságban utolsó előtti helyen álló MAFC otthonában. Bemutatkozott a héten érkezett amerikai center, Augustus Gilchrist. Rossz kezdés után jó második negyeddel szerzett előnyt szünetig az Alba. Ezt fokozatosan növelve a folytatásban már nem adott esélyt ellenfelének a rengeteg hibával tarkított meccsen.
MAFC - TLI-Alba Fehérvár 65-79
Sport hírek  -  2015. 02. 03. 10:01
Csaknem ötven fehérvári hokis a különböző válogatottakban
Igazi jégkorongos nagy hét a mostani a válogatott csapatok tekintetében. A felnőttek Lengyelország, az ifjúsági keret Olaszország felé veszi az irányt, miközben itthon is lesz nemzetközi torna, a serdülőknek. Rich Chernomaz szövetségi kapitány tizenhét Volán-hokist hívott be, a fiatalabbaknál is sok fehérvári van a keretekben. Összesen negyvenkilenc felnőtt és akadémista játékos húzhat címeres mezt.
Sport hírek  -  2015. 02. 03. 08:48
Bakó Botond: Nem szabad megijedni a Győrtől
 Az idei bajnokságban szinte minden csapat egymást követő két meccsen találkozik a mezőny két legerősebb tagjával, a Győri Audi ETO-val és az FTC-Rail Cargo Hungariával. A Fehérvár KC szombaton járt a Népligetben, és szerdán a Köfém Sportcsarnokban fogadja a BL-győztes győrieket. A két meccs között Bakó Botond tekintett vissza az FTC és előre az ETO elleni megmérettetésre.
Sport hírek  -  2015. 02. 02. 14:29
Hosszú atlétikai hétvége - jó ARAK-os eredményekkel
 A három közeli főváros, szombaton Pozsony és Bécs, vasárnap pedig Budapest volt a helyszíne az atlétikai versenynek. Az ARAK versenyzői kihasználva a jó lehetőségeket rajthoz álltak valamennyi megmérettetésen, ahol kivétel nélkül mindegyiket jó eredményekkel zárták. A soron következő hétvégén az Újonc és Serdülő Országos Bajnokságra kerül sor Budapesten.
Sport hírek  -  2015. 02. 02. 09:19
Februárban Augustus - új center az Alba Fehérvárnál
Olaszországból igazolt légiós centert a TLI-Alba Fehérvár. A 26 éves, 208 centiméter magas Augustus Gilchrist a Bologna színeiben játszott az olasz élvonalban, most pedig aláírt Fehérvárra. Érkezésével ismét négy légiósa van a bajnokságban 7. helyen álló együttesnek, amely center posztról korábban elküldte a szerb Dalibor Djapát. A héten két meccs vár az Albára, szerdán a MAFC otthonában, vasárnap itthon a Szeged ellen játszanak Simonék.
Sport hírek  -  2015. 02. 01. 20:00
A Znojmo elleni győzelemmel zárult a Volán alapszakasza
Tétje nem volt, páran pihenhettek - de így is pörgős, izgalmas és jó meccset játszott az alapszakasz utolsó fordulójában a Fehérvár AV19 a Znojmo ellen. Az első két harmad után úgy tűnt, simán nyer a Volán, de a végét izgalmassá tette a szintén tartalékosan felálló cseh csapat. A közönség megünnepelhette a hatodik helyen záró Fehérvárt, amely február 10-én Salzburgban kezdi majd a középszakaszt, és már biztos résztvevője a rájátszásnak.
Fehérvár AV19 - Znojmo 4-3
Sport hírek  -  2015. 02. 01. 19:27 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
Királyiak a trónon - A Real Madrid nyerte a Szent István Kupát
 Vasárnap véget értek a harmadik Szent István Kupa küzdelmei. A négynapos torna zárónapján a helyosztó találkozókat játszották le a Vodafone Sportcentrumban. A Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia a nyolcadik lett, miután 103-53-ra kikapott a Partizan Beogradtól. A döntőben Real Madrid 100-54–re győzte le az U16-os magyar válogatottat, így másodszor diadalmaskodott a torna történetében.
Sport hírek  -  2015. 01. 31. 21:05 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
Az aranyéremért játszhat vasárnap a Real Madrid ellen a magyar U16-os válogatott
 Szombaton véget értek a küzdelmek a csoportokban a harmadik Szent István Kupán. Vasárnap már a helyosztókért feszülnek egymásnak az együttesek. A nap legfontosabb meccsén a magyar válogatott bejutott a döntőbe, míg a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 100-42-re kapott ki a Real Madridtól. A döntőt a Real Madrid vívja a magyar U16-os válogatottal, míg a DKKA a hetedik helyért játszhat.
Sport hírek  -  2015. 01. 31. 20:21
Álmos kezdés után szoros fehérvári vereség
A rossz kezdés ellenére összességében szoros mérkőzést játszott a több sebből vérző Fehérvár KC a Ferencváros otthonában. A hazaiak 7-1-el kezdték a találkozót, az FKC csak ezután tért magához, végül pedig tisztes, ötgólos vereséget szenvedett a bajnoki ezüstérmes otthonában.
FTC-Rail Cargo Hungaria – Fehérvár KC 33-28 (18-12)