Környezetvédelem

Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés

Sport hírek  -  2014. 11. 10. 15:11
Érmeket hoztak a Felsővárosi Masita röplabdázói Szegedről
Nagyszerű teljesítményt nyújtottak a székesfehérvári röplabdázók a szegedi Markovits Emlékversenyen. Fésűs Irén és Nagy Róbert utánpótlás korú tanítványai egy-egy ezüst- és bronzéremmel is gazdagodtak. Összesen öt fehérvári csapat indult a versenyen, a fiú gyermek és a lány mini korosztályban születtek a legjobb eredmények.
Sport hírek  -  2014. 11. 10. 09:13
A Péccsel játszik a Magyar Kupa negyeddöntőjében a Videoton
A Sport Televízió adásában kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa négy közé jutásért zajló párharcait. A bajnoki listavezető Videoton a Pécsi MFC-vel játszik jövő márciusban, a továbbjutás két mérkőzésen dől el. Az legjobb nyolc között az ágakat is kisorsolták, így már tudható, hogy ha bejut a négy közé a Vidi, akkor a Gyirmót-Újpest párharc győztesével találkozik a döntőbe jutásért.
Sport hírek  -  2014. 11. 09. 20:45
Kiesett a Magyar Kupából a Fehérvár KC
Remek főpróbát rossz előadás követ – szokták mondani. Nos, a Fehérvár KC esetében, ha rossz egy kicsit túlzás is, annyi biztos, a Szeged kitömése után Tilingerék egy szoros meccsen estek ki a Magyar Kupából az Érd ellen.
Fehérvár KC – Érd 27-28 (14-10)
Sport hírek  -  2014. 11. 08. 19:55
Sima Alba-vereség hazai pályán, Marcel Tenter lemondott!
Első három hazai mérkőzését megnyerte, most pedig a Kaposvár ellen ismét itthon lépett pályára a TLI-Alba Fehérvár. Nagyon rossz első negyeddel kerültek komoly hátrányba a fehérváriak a remekül dobó KKK-val szemben, szünetig kicsit sikerült faragni ebből. Utána pedig egyszer igazán közel került ellenfeléhez az Alba, de a Kaposvár tudott újítani, és kihasználta, hogy a végén bele is törődött sorsába a hazai csapat. A találkozó utáni sajtótájékoztatón Marcel Tenter vezetőedző bejelentette lemondását.
TLI-Alba Fehérvár - Kaposvár 88-108
Sport hírek  -  2014. 11. 08. 16:00
Gólképtelen volt Kecskeméten, de így is őszi első a Vidi
Az őszi szezon utolsó előtti fordulójában Kecskeméten játszott a Videoton. A pontszerzés már őszi elsőséget jelenthetett a korábbi idegenbeli meccseit megnyerő Carillo-csapatnak. Az első félidőben a jól záró hazai védelem ellen nem talált megoldást a Vidi, kevés helyzet volt szünetig. Utána felpörgette a tempót a listavezető, emberelőnybe is került, de nem tudott gólt lőni, így az első döntetlenjét játszotta a szezonban. A szerzett egy pont is azt jelenti, hogy őszi első a Vidi.
KTE - Videoton 0-0
Sport hírek  -  2014. 11. 07. 12:42
December 27-től rendezik meg a VOK-ban a hagyományos Fehérvári Futballfesztivált
Idén tizenötödik alkalommal rendezi meg a Videoton FC Baráti Kör Egyesület a Fehérvári Futballfesztivál keretében a Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupát. A helyszín és az időpont már megszokottnak mondható, hiszen idén is a VOK ad otthont a rendezvénynek december 27. és december 30. között. Újdonság, hogy a szurkolók a helyszínen részt vehetnek különböző egészségügyi szűrővizsgálatokon is.
Sport hírek  -  2014. 11. 07. 10:31
Újabb hazai rangadó, a Kaposvárt fogadja a TLI-Alba Fehérvár
A Sopron legyőzése után ismét pozitív a fehérvári kosarasok mérlege a szezonban, és szombat este tovább javíthatják, ismét hazai pályán. A Kaposvári KK ellen sem vár könnyű meccs Supoláékra, mert mezőnyben és palánk alatt is erős az ellenfél. A találkozó 18 órakor kezdődik a Vodafone Sportcentrumban, a Vörösmarty Rádió élőben jelentkezik a helyszínről.
Sport hírek  -  2014. 11. 07. 07:28
Kásás Zoltán vendégeskedik pénteken este a Fehérvár Póló SE-nél
 November 7-én, pénteken 18 órakor a Hotel Magyar Király különtermében fogadja a Fehérvár Póló SE Kásás Zoltán olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok vízilabdázót, annak örömére, hogy a bajnok edző és a helyi utánpótlás válogatott fiataljai együtt tekintik meg a Vörösmarty Színházban a 3:1 a szerelem javára című zenés vígjátékot.
Sport hírek  -  2014. 11. 06. 07:27
Több száz új labda és tollasfelszerelés került a fehérvári iskolákba
 Foci- és kosárlabdákat, tollas ütőket vásárolt a Székes- fehérvári Intézményi Központ, amiket szerdán adtak át az iskolák testnevelő tanárainak. A polgármesteri keret terhére 1.2 millió forintból vásárolt a testnevelő tanárok kérése alapján az intézményi központ olyan sportfelszereléseket, amiket az iskolai testnevelés órákon használhatnak a gyerekek.
Sport hírek  -  2014. 11. 05. 20:42
A szezon legsimább győzelmét aratta a Fehérvár KC
A Szeged ellen negyed óra alatt lerendezte a meccset az FKC, már az első félidő felénél tízzel vezettek Kazaiék. Az újonc megilletődött volt, a fehérváriak minden játékosa pályára léphetett és majdnem mindenki gólt is szerzett. Az MTK és a Szeged elleni sikerrel hangolt Bakó Botond csapata a következő két, sokkal nehezebb feladatra: vasárnap a kupában az Érd, jövő szombaton bajnokin a Siófok érkezik.
FKC - Szeged KKSE 38-25